MediCafé:" Moudra v oblacích aneb nejen z knih se člověk učí."

Datum:
Úterý, 10 April, 2012 - 16:00
Místo:
Literární kavárna, Řetězová 10

Vážení příznivci zajímavých diskusí a dobré kávy!

Tímto Vás srdečně zveme na 2. večer projektu MediCafé 1. LF, který se bude konat v úterý 10.04.2012 od 16:00 v půvabné Literární kavárně na ulici Řetězová 10 přímo v srdci Prahy. Naším vzácným hostem bude MUDr. Martin Vejražka, PhD., odborný asistent na Ústavu lékařské biochemie 1. LF UK, který působí i jako lékař na 1. interní klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Tento všestranně aktivní člověk se také podílí na projektu WikiSkripta od jeho samého počátku. Je zakladatelem WikiTýmu 1.lékařské fakulty, jehož členové mají kromě vynikajících redakčných schopností i hudební nadání. Přesvědčí nás o tom Jazzoví kluci, kterých melodie se postarají o příjemnou atmosféru.

Přijďte se dozvědět více o revolučním způsobu výuky a poznejte recept na efektivní získávání informací. Tešíme se na Vás!

The chance to learn new

The chance to learn new knowledge and information was a big opportunity for the students. - Dr. Thomas Devlin