Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Z jaké školy můžu jít na LF?

4 replies [Poslední]
Návštěvník

Zdravím. :-)

Potřebovala bych poradit dříve jsem byla rebelem (cca.3x jsem přestupovala) měla jsem hodně problémů ve škole ale vždy mi říkali že jsem chytrá, jen jsem byla rebelem. Na medicínu jsem chtěla jít od dětsví ale teď zjišťuji že kvůli svému rebelství nemůžu protože má ročníková vysvědčení jsou hrozná, málo jsem si věřila. Jsem ve 3.ročníku na sociální činnosti, je mi 19 let všichni z mého okolí mě nadápadají ať jdu na gympl že mne připraví  na medicínu lépe než ze SOŠ, přemýšlím když vyjdu bude mi 23 let, není to pozdě jít na medicínu? Děkuju všem za odpovědi.

Návštěvník (bez ověření)
Ahoj, já jsem ve 3. ročníku

Ahoj, já jsem ve 3. ročníku na OA, chemii, fyziku i biologii jsme proletěli v prváku rychlostí blesku, takže bída. Já si sehnala učebnice z gymnázia, které mi zůstaly po sestře, koupila jsem si k tomu dodatečně odmaturuj z fyz, bio a chem. a všechno se to snažím projet, ať získám základní vědomosti, dále je budu prohlubovat. Opravdu to jde i bez gymnázia, ale budeš se muset pilně připravovat sama.. a to myslím vážně. Uchazeči bez gymnázia to mají vždy těžší, přípravu i první rok na LF. A tobě bych radila, pokud to opravdu chceš studovat, tak začni už teď, pokud nejsi úplně blbá, tak bys to měla zvládnout. To že máš špatné známky, myslím že nikoho nezajímá. Jen pokud bys měla u přijímaček stejný počet bodů s nějakým člověkem, co má průměr lepší než ty, tak asi ho šoupnou před tebe. Rok od roku je na LF větší nával.. Je zbytečné ztrácet 3 roky a začít znovu s gymplem. Jdi do toho, taky to mám před sebou, takže i tobě držím palce:-)! Pěkný den

Návštěvník (bez ověření)
Ahoj, já jsem ve 3. ročníku

 Ahoj děkuji za odpověď. Omlouvám se za chyby psala jsem
zbrkle.:-)

Jose Donnovanti (bez ověření)
You still have time to pursue

You still have time to pursue the career that you want. Your hard work will lead you there. - Dennis Wong YOR Health

dove (bez ověření)
solitaire games

In all games of this kind you will win if you get rid of the whole deck from the layout. Tri-Peaks free solitaire games are characterized by playing cards that are ranked higher or one rank below the rank of the previous played card.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <div> <h2> <h3> <td> <tr>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Protispamové opatření
Fill in the blank