Tak jsem tak přemýšlela - budu se hlásit příští rok na 2. LF, ale není mi už 20...tak by mě jen zajímalo, jestli to třeba někdo zohledňuje u přijímacího pohovoru? Ráda bych šla bývala studovat medicínu dřív, ale dejme tomu, že mi to životní situace dovolila až teď. Jak to vypadá na fakultě se staršími studenty? Najdou se tam? Dík ;-)

Daniel Suk
Joined: 10/01/2009
hm, mně taky už není dvacet:D

No, úplně častý to není, ale myslim že to každýmu může bejt jedno... :-) nevim jak je to v ročníku, z povahy studia vyplývá, že lidi se do toho po pětadvacítce hromadně nehrnou, protože je to šest let bez velké možnosti vydělávat na živobytí... Staršího než třicet si určitě nikoho nevybavim, ale jsou tu třeba lidi co už vejšku maj, pětadvacet, a začínaj. A jsou rovnocenní:-)

:-)

Díky za odpověď ;-) Mně není ještě třicet, "jen" 28 :-) A jednu vejšku mám taky. Teda jen Bc, dělala jsem to při zaměstnání. Jen jsem přemýšlela, abych třeba pak nevypadala jako exot ;-)

Marek Turnovec (bez ověření)
Starší studenti

Určitě to není nic vzácného. My jsme ve vedlejším kruhu měli spolužáka, kterému bylo tehdy asi 37 (v prváku).

Jinak dost lidí kolem bylo třeba o 2-3 roky starší, že ještě před medicínou studovali třeba něco jiného, nebo se nedostali hned.

Ale taky jsem měl spolužáka, co už měl inženýrský titul z jiné VŠ - tak je jasné, že taky na fakultu nenastupoval zrovna v 19...

Tak moc děkuju ! Teď jen

Tak moc děkuju ! Teď jen udělat přijímačky ;-)