dobrý den,
Jsem ve 3 ročníku na gymnáziu a příští rok bych měla maturovat podle těch nových státních maturi.vzhledem k tomu,že budu první pokusný králík bych si raději zvolila tu lehčí verzi,ale slyšela jsem,že některé fakulty hodlají nahradit přijímačky těmi vyššími.Jak je tomu u vás?
Děkuji za odpověď.

Daniel Suk
Joined: 10/01/2009
Velmi pochybuji

Na medicíně? Hodně ztuha. Státní maturity podle mně neudělají s příjmačkami na žádnou medinu nic, natož na tu naší, u nás se nebere v potaz ani perfektní prospěch, všichni musí projít zkouškami.

Jakub Hájek
AdminŠesťák
Joined: 23/01/2009
Do budoucna se to asi

Do budoucna se to asi plánuje, ale minimálně další tři roky bych to vůbec neviděl. A jak píše Dan tak obzvláště medicíny jsou dosti konzevrativní. Navíc jaká je jistota, že příští rok už konečeně dojde ke spuštění, že? :-)

Petr Zůna
Šesťák
Joined: 29/01/2009
Asi tak jak píše Kuba. Co si

Asi tak jak píše Kuba. Co si dobře pamatuju tak státní maturitu jsme snad měli mít už my a pořád nic :DDDD Jinak co se týče medicín a konkrétně té naší, tak se razí přístup že každý by měl mít rovnou šanci se na školu dostat a proto se nepočítají žádné bonusové body za olympiády a prospěch a nejde se na fakultu dostat bez přímaček a tohle s pravděpodobností tak na 99% zůstane.

BTW státní maturity? Na nás to zkoušeli nanečisto a byl to uplnej výsměch. Průměrně cvičenej křeček by to bezproblémů dál. (když například vrcholem matematické části byla pythagorova věta)

Daniel Suk
Joined: 10/01/2009
přesně tak

Ale takhle lehká byla jen ta lehčí verze. Osobně bych doporučil tu těžší, i do budoucna, kdybys to někde musela říkat, tak je vždycky lepší udělat tu těžkou... Ale myslim si to na vás nepřijde:-)

Ps. taky si myslim že státní maturita je nejdebilnější vynález jaký z MŠMT vyšel. Skoro tak blbej jako ustavičná snaha zlikvidovat víceletá gymnázia... :-D

Jiří Cerman
Obrázek uživatele Jiri_Cerman
Joined: 09/01/2009
Státní nesmyslné maturity

Naše fakulta má naštěstí svá vlastní kritéria, podle mého názoru spravedlivá, pro přijímání studentů. Takže maturitu neřeš a dej si tu těžší verzi :-)
Zavedením státních maturit jejich hodnota natolik klesne, že už se tuplem nebudou dát využít jako nějaké objektivní hledisko.
Je to takovým smutným společenským trendem teď všechno sjednocovat, normalizovat, centralizovat a pro změnu to přichází ze Západu.

děkuji za odpovědi.

watches replica (bez ověření)
replica watches
team manager at Memorial ysl handbag Memorial Hermann Healthcare System in Houston. Closure oris replica watches Closure isn't essentially forgetting the matter or forgetting the traumatic rolex replica watches traumatic event or the loss.Not everyone touched replica louis vuitton luggage touched by such tragedies necessarily needs closure, replica breguet watches closure, but they need to pass through bvlgari knockoffs through stages of recovery and healing. If vivienne westwood brooches If healing doesn't happen, then the injury discount burberry handbag injury does not improve and then as juicy bracelet as a result, is permanent, Pandya said. bvlgari necklace replica said. That can produce depression, anxiety, isolation versace handbags on sale isolation and in some cases, self-harm or fake louis vuitton bags or suicide, Pandya