Online přípravný kurz na medicínu - Biologie, Chemie, Fyzika

1 reply [Poslední]

Ahoj!

Nabízíme jedinečné online přípravné kurzy na medicínu!

Jedná se o modelové otázky z FYZIKY, CHEMIE, BIOLOGIE pro 1. LF, 2. LF, LFP, LF MUNI + další otázky z doporučené literatury fakult, které formou online učení a zkoušení se naučíte hned.

Vzhledem k tomu, že je aplikace dostupná na všech zařízeních (android i iOS), tak nemusíte zásadně měnit svůj dosavadní život a i přesto se můžete stát medikem! Já si touhle cestou přípravy prošel a dostal jsem se na všechny mnou vybrané fakulty (1.LF, 2. LF, 3.LF, LFP)

Výhody kurzu

• 1. Levnější než většina ostatních online kurzů - cenu kurzu naleznete na webu www.onlinemedikem.cz
  • 2. Můžete se učit jak z domova, tak i kdekoliv jinde, existuje totiž aplikace pro android i iOS!
  • 3. Větší množství testovaných otázek než mají samotné modelové otázky
  • 4. Možnost si vytvářet své testy nanečisto
  • 5. Lektor po dobu kurzu vám kdykoliv může pomoci nebo poradit
  • 6. Dodáme vám veškeré potřebné materiály a rady k pohovorům (+ vypracovanou biologii, fyziku, chemii ve formě zápisků)
  • 7. Facebook skupina s řešenými příklady pro všechny účastníky kurzu
  • 8. Naše kurzy se zaměřují na tyto fakulty: 1.LF, 2.LF, 3.LF, LFHK, LFP a LF MUNI

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na emailu: onlinemedikem@gmail.com budeme se těšit! www.onlinemedikem.cz

(Žádný předmět)

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <div> <h2> <h3> <td> <tr>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Protispamové opatření
Fill in the blank