Zdravim, newite jestli jsou nekde mezi modelovymi otazkami z tretiho vydani nespravne odpovedi?

Janka (bez ověření)
a nevi nekdo ktere presne?

DanKa Humlová
Obrázek uživatele DanKa
RedaktorŠesťák
Joined: 11/10/2009
hmmm

Tuším, že na zadní stránce modelovek z biofyziky byl přímo odkaz, kde byly právě špatné odpovědi. Ale opravdu už jen matně vzpomínám.

prijimacky

ahoj nevite nekdo jestli se muze mit u prijimacek kalkulacka nebo tabulky stredoskolsky???

Petr Zůna
Šesťák
Joined: 29/01/2009
Na 100% to říct nemůžu, jen

Na 100% to říct nemůžu, jen tak na 95 .. ale myslim že ne. Předpokládá se, že základní vzorce studenti znají a co se týče počtů, tak je to většinou aritmetika z páté třídy základky.

David Randák
RedaktorŠesťák
Joined: 22/10/2009
Pokud si pamatuji

Tak na všeobecné studijní předpoklady je kalkulačka povolena - pamatuji si, jak když řekli, že můžeme používat kalkulačky a já ji s sebou neměl tak by se ve mne krve nedořezal :D ( Ale nakonec nebyla ani moc potřeba ;) )

Petr Zůna
Šesťák
Joined: 29/01/2009
Aha aha, tak pardon za můj

Aha aha, tak pardon za můj omyl (ještě že jsem si nechal těch pět procent jako zálohu :) ) ... ale jak bylo také dodáno, opravdu to asi není potřeba ...

Upozornuji, že ten

Upozornuji, že ten hypertextový odkaz nahoře odkazuje na stránky s opravenými chybami 2. vydání. My, pro rok 2010/11 už máme 4. vydání

Tento rok jsou ové modelovky;

Tento rok jsou ové modelovky; jak dlouhu asi budou platit? (resp. který rok bylo předposlední vydání?) Díky za odpovědi.

Vojtěch Krátký
Páťák
Joined: 22/09/2010
Nové modelovky byly vydány

Nové modelovky byly vydány minulý rok (4. vydání) a předposlední vydání je z roku 2006, takže zhruba tak ty 3 roky. Obsahově se však jednotlivá upravená vydání moc neliší, takže budou platit mnohem déle.

Sonetinka (bez ověření)
Prosím můžete mi napsat
Prosím můžete mi napsat přesně od koho používát nejvhodnější modelové otázky? Mám víc knih. Předem dík
Daniel Suk