Ahoj, jsem 27. na fyzioterapii(144 b.), zatím jsou známy jen předběžné výsledky. Z ústní části jsem získala plný počet bodů a jsem cvičitelkou BOSU, je asi pravděpodobné že budu posílat odvolání, myslíte že by mi to mohlo nějak pomoct? Mám šanci se dostat? Předem díky za rady:))) Terka

Joined: 01/11/2009
Myslím že nic jako odvolání

Myslím že nic jako odvolání zde nefunguje. Člověk je buď přijat nebo nepřijat. Když je zapsáno méně než bylo v plánu posune se hranice i bez odvolávání.

A.lice (bez ověření)
takže se může stát, že po

takže se může stát, že po zápisu se mi změní v mém účtu (kolonka pro uchazeče) slovo nepřijat přijat?

A.lice (bez ověření)
* pardon..nepřijat na přijat?

Stačí sledovat Aktuality na

Stačí sledovat Aktuality na stránce fakulty. V případě že by se nezapsalo dost lidí tak se hned po druhém kole zápisů objeví oznámení děkana o posunutí hranice.

Jakub Hájek
AdminŠesťák
Joined: 23/01/2009
Pokud se někdo nezapíše, tak

Pokud se někdo nezapíše, tak šance jistě je. Většina lidí se hlásí na různé školy a fakultě se vždy vyplatí obsadit všechna místa, proto případně ještě někoho doberou.

Odvolání je třeba podat vůči něčemu - ideálně si zažádat o nahlédnutí do testů a zkusit tam objevit nějakou špatně zadanou otázku. To může nakonec znamenat i plusové body.

Zuzka (bez ověření)
Jéé, Lukáši díky za info!

Jéé, Lukáši díky za info! Jsem na tom podobně na všeobecné sestře, jsem tak trochu ,,pod čarou" a taky jsem přemýšlela, zda ještě je šance nebo už ne..Co a jak se dělá, když se zapíše míň lidí. Díky, super, aspoň vim, jak to u vás je.:)Ještě bych se teda rovnou zeptala..ten váš spolek je otevřenej všem studentíkům téhle školy nebo je to spíše spolek mediků? díky za odpověď:)

viz Motolák - Členství: Kdo

viz Motolák - Členství:
Kdo může být členem Motoláku?
Členem sdružení:
-může být student 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.
-se může stát i fyzická osoba, která není studentem 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Jasně, tuhle informaci jsem

Jasně, tuhle informaci jsem si přečetla..to je takový oficální, spíš jsem to myslela tak, jak to funguje neoficiálně:) prostě jak to u vás běžně chodí.. je asi samozřejmý, že medici převažují, protože je to stěžejní obor, ale spíš mě zajímá, zda se normálně zapojujou i lidi z ostatních oborů. jinak ale díky.:)

co je psáno to je dáno.

co je psáno to je dáno. samozřejmě doktorů je na fakultě nejvíc tak je tomu stejně i tu... ale neznám doktora který by odmítl vzít do spolku sestřičku :)))

Tak super:D..hrozně se mi

Tak super:D..hrozně se mi líbí, že ten spolek takhle funguje, je vidět, že to u vás dost žije.:) Vlastně jsou ale tyhle moje dotazy dost předběžný a asi i dost nesmyslný, když ještě nevim jak to dopadne..a spíš to nedopadne přijetím.:( ale jinak vám to chválim a přeju, aby to šlo takhle supr i dál:)

Bořivoj Pospíšil
Joined: 10/01/2009
Naopak

žádnej dotaz není nesmyslnej:-) Ať to vyjde!

Bořivoj Pospíšil
Joined: 10/01/2009
Naopak

žádnej dotaz není nesmyslnej:-) Ať to vyjde!

Zuzka (bez ověření)
Díky moc! vyšlo to!=o) takže

Díky moc! vyšlo to!=o) takže v říjnu se u vás hlásim jako zájemce o členství=oDD

Joined: 01/11/2009