Dobré velmi pozdní červencové odpoledne!

Tato zpráva je primárně určena veškerým (budoucím) prvákům (s předpokládaným rokem promoce 2016), kteří mají účet na sociální síti Facebook.com i těm, kteří si ho po přečtení této zprávy založí :-). Vzhledem k tomu, že si všichni užíváme prázdnin, ale jsme i natěšení na nástup na naši vysněnou fakultu [pro nechápavé: 2. lékařskou fakultu (pro ještě méně chápavé: ta lékařská fakulta co má cosi společného s Motolem a Karlovou univerzitou)] jsem si dovolil založit na fb skupinu "2. LF UK, všeobecné lékařství, ukončení 2016".
Je dost možné, že se mnozí z nás na příštích 6 - x let stanou kolegy, spolužáky, příbuznými, spolupachateli a Bůh ví čím vším ještě ;-), tudíž si myslím, že by bylo skvělé se třeba trochu poznat i před poznávacím kurzem v Dobronicích. Možná teď v duchu namítáte, že je brzo a ještě se budeme poznávat tak, že nám z toho bude až špatně a ponorka předčí i Nautilus kapitána Nema. Na to odpovídám, "Tak se do skupiny nehlaste a počkejte na zahájení." :-)
Pro vás ostatní je stále se rozrůstající skupina http://www.facebook.com/group.php?gid=116196665092611&ref=ts otevřená! Přidejte se mezi 6% budoucích prváků, kteří jsou už zaregistrovaní a oddávají se diskuzím a slovnímu fotbalu na společné stránce :-D.
Přihlásíte-li se do 30 minut, dostanete uvítací zprávu zdarma. Zavoláte-li do 15 minut na číslo 224435830, naštvou se na vás na studijním oddělení. A to se vyplatí!

s přáním krásně prožitých prázdnin,

Libor Jelínek, budoucí prvák (pokud české dráhy nebudou mít zpoždění a dostavím se na zápis)

P.S. Tato zpráva se po přečtení a smazání administrátorem sama zničí ;-)

haha