Ahoj, kdo jste byl (23.1) na dni otevřených dveří,jak se vám to líbilo?
Také vám přijde(ještě více než předtím),že vaše šance na přijetí,jsou minimální až téměř nulové? Já když viděla těch lidí tak jsem si říkala: No to bude v červenu legrace! :-)
A ještě dotaz (pokud to bude číst někdo ze studentů 2.LF. Má cenu dělat si zkoušku z angličtiny(FCE,CAE), zajímá je to u pohovoru nebo moc ne?
Díky za odpovědi

Honza Kovanda
Obrázek uživatele Honza Kovanda
Joined: 11/01/2009
zkouska z angliny

Cau,
zkouska je u pohovou podle me moc zajimat nebude. Mozna kdyby sis vytahla nejaky tema, kde by si to mohla vyuzit. Ale rozhodne si ji udelej radsi ted, protoze potom uz nebudes mit tolik casu. Rozhodne se ti bude hodit pokud te zajimaji staze nebo potom moznost delani atestace v zahranici. V prvaku anglictina vubec neni a na nejakou nepovinnou neni moc casu, takze vypadnes z formy. Jenom teda nevim jak je to presne s platnosti tech certifikatu...nekdo rika, ze to ma jen na omezenou dobu, ale na strankach to popiraj. Ja myslim ze omezenej je jenom IETLS.

Byla jsem na DOD

Ahoj,
no, já tam byla a mám trochu podobný pocity...chtěla bych na fyzioterapii, ale 25 lidí z 250...to je docela hustý:o)
Jinak se mi tam moc líbilo a jsem vážně zvědavá ,jestli mám vůbec šanci se dostat...v červnu se uvidí:o)