Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Dr. Voják potřebuje TVOJI pomoc!!

Posted in
3
Průměr: 3 (2 votes)

Jak často chodíš se svými kamarády relaxovat do oficiálního klubu 2. Lékařské fakulty? Jednou měsíčně? Dvakrát? Tříkrát? … to je málo!! Dr. Voják tě potřebuje každý den!

A teď už vážně.  Klub Dr. Voják je už dlouhá léta neodmyslitelnou součástí 2. lékařské fakulty. Za tu dobu už prakticky získal status jednoho z ústávů této fakulty, který přispívá ke vzdělání nových lékařů a jiných zdravotních profesionálů. Je to místo, které dává naším studentům možnost relaxovat u dobrého piva a jiných alkoholických i nealkoholických nápojů v příjemném, nekonvenčním prostředí. Je to místo, kde jsou si všichni rovni. V okamžiku, kdy projde pedagog naší fakulty rámam dveří Dr. Vojáka stává se řadovým návštěvníkem se všemy právy i povinnostmi. Je to místo, které má nenahraditelný genius loci. Ten musí být zachován i pro budoucí generací. Možná je to právě Dr. Voják, který dává 2. lékařské fakultě pověst nejlepší lékařské školy v zemi.

Dokážete si předtavit, že by Dr. Voják zmizel? I to se eventuelně můžu stát…

Situace je bohužel taková, že se nenaplňují očekávání provozovatele tohoto klubu. Původní očekáváním bylo, že se z areálu na ulici Plzeňská stane regulerní kampus, kde budou studenti trávit velkou část svého školního času. To by zaručovala vysokou průběžnou návštěvnost Dr. Vojáka. V součastnosti se finanční situace našeho klubu pohybuje okolo bodu zlomu, což je stav, kdy se výnosy rovnají nákladům. To znamená, že Dr. Voják není dlouhodobě ziskový a provozoval je nucen hradit časté ztráty z vlastních prostředků.

Tímto bych chtěl apelovat na všechny fanoušky Dr. Vojáka, aby co nejvíce využívali služeb tohoto zařízení. Proč chodit do drahých neautentických podniků typu The PUB nebo Popocaffepetl, když můžete do Dr. Vojaká? Až si příště položité otázku: kde budeme zapíjet zápočet nebo zkoušky? Kde budu slavit narozeniny? Kam pozvat člověka, který se mi líbí na rande? … odpověď je: K DR. VOJÁKOVI!

Ty potřebuješ Dr. Vojáka a Dr. Voják potřebuje TEBE!

Pokud máte nápady na zlepšení klubu nebo chcete naopak vyzdvyhnout něco co se Vám na vojákovi líbí, napište je jako komentář k tomuto článku nebo je zašlete na můj email: radek.blazik@seznam.cz. Nápady a komentáře budou profiltrovány a předány provozovateli klubu.

Obrázky
Dr. Voják potřebuje TVOJI pomoc!!

Až se tam nebude kouřit, tak

Až se tam nebude kouřit, tak tam možná budu chodit. Ve škole se neustále dozvídám nové důkazy, jak je kouření škodlivé a pak mám chodit do oficiální klubu 2LF, kde se kouří? Ani náhodou......

Možná kdyby to nebyla

Možná kdyby to nebyla zaplivaná předražená špeluňka s pověstí nenepitelnějšího piva v Praze, kdyby si člověk mohl objednat i něco jinýho než párek a pivo a kdyby tam neobsluhovala věčně zhulená obsluha, které v půlce párty dojde pivo a v 1 nás všechny vyžene spát, možná by to i mohlo fungovat....

To je dobrá připomínka. Já

To je dobrá připomínka. Já osobně bych taky preferoval, kdyby se z toho stal nekuřácký podnik. Myslím si, že klub lékařské fakulty by měl v této oblasti jít příkladem. Děkuji za velmi dobrý komentář!!

Byla bych pro lepší

Byla bych pro lepší občervstvení a rozšíření prostoru, protože pro celý ročník je to opravdu málo.. S tím občerstvení, v celém areálu není nic, kde by se dalo něco koupit, jenom v Motole.. Myslím tím třeba obložené housky, rohlíky, ale ne zapečená bageta za 50Kč jen se šunkou a sýrem..

Pivo

Souhlasim s předchozím komentářem - nedochází mi, proč se musí ve vysokoškolském klubu točit nejhorší pivo v Praze. Potom opravdu není motivace zajít posedět k Vojákovi.

No, kouření asi nebude hlavní

No, kouření asi nebude hlavní problém, když si vezmete, kolik doktorů a mediků kouří (sestry samozřejmě nejvíc). Navíc když je teplo, dá se sedět venku, vlastně i když je zima. Že je hospoda zaplivaná mi nepříjde, já tomu říkám osobitá atmosféra. Znám mnohem horší knajpy. A právě kvůli té atmosféře mám Vojáka rád. Jako hlavní výtku bych ale viděl již zmíněnou kvalitu piva a výčepního zařízení. Taky se dost často stává, že dojdou půllitry, i když je klub pololprázdný. A momentální cena 25,- + 2,- za kelímek je opravdu hodně. Podle mě si ale Viktor klientelu zničil sám. Svými Motolfesty, kde čtyřikrát ročně hráli dokola pořád ty samé kapely, které se oposlouchaly. Taky svojí neschopností domluvit se na pořádání soukromích akcí (koncerty, zápity ukončené před dvanáctou...). Chápu, že zvýšení nájemného mohlo přinést finanční problémy, ale omezení otevírací doby a zvyšování cen nekvalitního piva se zřejmě neosvědčilo..

Kafeeee

Bylo by fajn, kdyby tam nabizeli lepsi kafe a taky nealko za rozumne ceny... A koureni je good point; fakt je to nekdy hodne citit. Nebo to alespon omezit; treba koureni pouze na parties...

Ne koureni a pitelny pivo ...

Ne koureni a pitelny pivo ... kolikrat jsme tam nesli "jenom" kvuli tomu pivu ...

Nepříde mi, že bych zrovna ve

Nepříde mi, že bych zrovna ve Vojákovi dýchala kouř víc než kdekoliv jinde a pivo se dá taky přece přežít, ale přežije taky fakultní život bez Vojáka? Hej, nebuďme citlivky a vojákujme dál.

Souhlasím s Anežkou!! Byla by

Souhlasím s Anežkou!! Byla by škoda přijít o podnik, který nám spousta studentů z jiných škol závidí. Má své nedostatky, ale také osobitou atmosféru a dlouhý příběh...

O ten podnik prece

O ten podnik prece neprijdeme... jen ho proste zavrou.. pronajme si to nekdo jiny.. a udela z toho pouzitelnou hospodu ve ktere vas nebudou palit oci pet minut po prichodu a budete tam moc zajit i mezi vyucovanim aniz by si musel vyucujici myslet ze jste spadli do kose s vajgly.. bude se tam dat pit za stejny prachy dobry pivo a vlastne vsechno piti.. snad tam bude i rozumna nabidka jidla za rozumne ceny.. ne "toast" v podobe kapky kecupu, toastove housky a platku syra a sunky za tri petky... nebudete na obslouzeni cekat dve hodiny, obsluha se nebude tvarit ze ji navstevou podniku obtezujete a nebudete dostavat piti neustale do plastu a nevyhodej vas o pulnoci.. proste normalni hospoda... ja spis doufam ze vojaka zavrou co nejdriv aby z toho co nejdriv byl normalni podnik.

A sahnete si do svedomi kolik z vas si tam nese flasku nebo jde dopredu nalitych protoze ty jejich blitky se pit nedaj a jeste vam vyluxujou penezenku, kolik z vas si koupi radsi svacinu v motole misto aby zaslo rano do vojaka protoze motolske ac drahe se da aspon jist, apod...

pivo

Se vším, co bylo výše zvýšeno souhlasím. Poslední dvě fyziopárty se nekonali ve Vojákovi. Když jsem se ptala pořadatelů proč, tak jedna věc byla kvalita piva. To ve Vojákovi se prostě nedá pít. A spostu lidí si ztěžuje, že je to jediné pivo, po kterém je kdy bolela hlava, to se pak už nedá jít rovnou na přednášku obzlášť, když vás vyhodí ve dvanáct.

Mám sama zkušenosti z obslouhou za barem a někdy bylo vážně narváno, člověk neví kam dřív skočit, ale když se u toho zvládne usmívat, tak je stále vše v poho a nikdo nemá keci. Nikdy bych si nedovolila se na své zákazníky tvářit tak, jak to občas vidím ve Vojákovi. Ještě k tomu pivu, my s ním v baru měli zezačátku taky problémy, ale bylo to kvůli tomu, že šéf nečistil trubky, teď už je čistí před každým novým sudem, sice to trvá, ale lidi si rádi počkají na nové čerstvé a dobré pivo!

Prostě rada: vyměňte pivo, vyčistěte trubky a vyměňte obsluhu a to by pro začátek mohlo pomoct. 

ceny

A ještě k těm cenám, nepřijdou mi zas tak přemrštěné, ale prostě neodpovídají kvalitě!

Na rande???

No to jste se zbláznili!!! Byli jste někdy ve Vojákovi, viděli jste, jak to tam vypadá? Preferuju teda jiný typ podniků. Jinak co se týče výtek vůči klubu a tisíce a jednoho důvodu, proč tam nejít, tak už padly asi všechny, ale tady je můj osobní výčet: hnusný pivo, hnusný víno, ředěná kofola, otřesný nábytek, o který už jsem si zatrhla nejedny punčochy, dost ošklivý interiér obecně, protivná a neustále znechucená obsluha, možnost občerstvení se rovná nádražnímu bufetu ve čtvrté cenové... Mám pokračovat? Voják je dlouhodobě zdaleka největší pajzl, ve kterém se čas od času vyskytnu. Naposledy teda kvůli převzetí ceny, ale teď mě tam tak do další VK nejspíš nikdo neuvidí. Jo, abych nezapomněla - v neposlední řadě pro starší studenty je dost o ničem i poloha. Jsme schopní se tam setkat na zápitu, ale zvlášť teď, když už máme farmačku, nikdo z nás nikdy výuku na Plzeňský mít nebude, abychom mezi semináři nebo po škole skočili na jedno.

pohled z jiné strany

přátelé, dovolte pohled z opačné strany baru, byť nejsem asi úplně kompetentní odpovídat na všechny věci.

1. pivo je špatný, to je fakt. Změna je v stádiu jednání a snad to nadále nebude tak, jak konstatoval Igor v Podivným regimentu. Budete informováni.

2. Jídlo dtto. Problém je, že by tam musela byť kuchyň a to je neprůstřelné. Apropos, neviděl jsem tam toast za tři pětky a oba barmani servírují láhev kečupu, ať se ním klidně třeba namažete... ale to je nepodstatný.

3. Kouření, to je problém v kruhu. Pokuď do se hospody navalí 50 studentů a hulej, s tím, že si neotevřou okna, u kterých sedí, tak co řeší? Zažil jsem tam mejdany, na kterých se kolektivně dohodlo, že kouřit se bude venku. Nevidím v tom problém. Taky sem zažil zahraniční studenty, kteří si pochvalovali, že se dá zakouřit v baru... Nerad bych byl svědkem apriori restriktivních nařízení (ála "kouření zakázáno"), radši ponechat volný režim a pak se na místě dohodnout.

4. Valím bulvy nad steskem po jinačím interiéru. To, co je vevnitř je originální atmosféra starých časů, která vytváří ducha konkrétní hospody. Takových je koneckonců v Praze více a osobně jsou mi bližší než vymydlené kavárny pro holky, co si holej kundy i podpaždí. Aby bylo jasno, "patina" je ten správný termín.

5. Beru jako osobní urážku poznámky k obsluze, jelikož si potrpím na to, abych byl přátelskej a nikdy sem nevyhazoval lidi z důvodu pomyslných zavíracích hodin. Pro lidi se sníženou empatií - nemylte si sklony pro sarkasmus se špatnou náladou obsluhy. Zatočím s kýmkoliv, kdo dělá moc velký bordel, ale klidně strávím s partií lidí celou noc do rána.

6. Důležité! Myslím, že Voják má potenciál, který tkví někde jinde, než je pivo a toasty (ty zlepšíme). Máte k dispozici prostor, kde nikoho nerušíte ani po 22.00 hodině (nerezidenční čtvrť). Máte prostor pro hraní kapel, pro divadlo, pro koupání v motolských rybníčkách a pod. Máte venku plácek, kde se dájí v létě "válet sudy". Za rohem je dobrodružná Vidoule.

P.S. Odkaz pro Kamilu Volnou. Ozvěte se, slečno, až napochodujete příště do Vojáka. Já Vám ty drahé punčochy něžnou rukou sundám...

Mne pivo neprišlo nejaké zlé,

Mne pivo neprišlo nejaké zlé, jediné, čo mi vadí "za bieleho dňa" je to, jak je to tam zahulené - v lete sa dá zobrať si pitie von, v zime je to horšie...čo sa týka fajčenia na večerných akciách, myslím, že to je všade rovnaké - a to, čo Voják ponúka - kľudné prostredie naokolo, veľké vonkajšie priestranstvá s možnosťou blbnúť až do rána, úžasný interiér, blízkosť Kajetánke, kde nas kopec býva - to sú veci, za ktoré sa oplatí dať mu svojou návštevou šancu prežiť :-)

i have codes of itunes online

i have codes of itunes online

Find free and printable

thanks for sharing this

thanks for sharing this article,this is very interesting

The rice color sorter sales

The rice color sorter sales market report gives SWOT analysis for new vertical machining center entrants and cnc machining center dominate players and viability of investment analysis for new commercial ice maker investors. All in all, each type of stakeholder can be benefited from this commercial ice machine report as this report covers all centrifugal pump major aspects of the vacuum pump industry. rice color sorter sales market overview consists of product overview and scope.

xukaimin

the north faceroshe runsupratory burch outletreplica watchesair maxmichael korsvans shoesbaseball batslouboutined hardypandora jewelrynike trainersparajumperswedding dressesroshe runnike tnhermesadidas uknew balance shoesnike roshe run pas chersac guessinsanityjuicy coutureoakley sunglassesswarovskinike air maxnike storeflip flopstrue religion outletmont blanccheap air jordannike mercuriallouboutincheap nfl jerseysjordannew balanceoakley vaultmonclerjuicy coutureburberry outletpandoralongchamp handbagsray ban outletguessmichael kors outletlouboutinhermes outletnike freeray banmarc jacobsmontre pas cheradidascheap eyeglassesferragamonorth face pas cherralph lauren outlettodsvanscoach outletsalomon shoestrue religion jeansmoncler outletjordanvanessa brunonike air forcemontblanccanada gooseugguggpuma shoescoach outlet store onlineadidas outletdansko shoesasicsnew balanceralph laurenugg bootsnike freecanada gooseoakley vaulthollistercoconverseburberry outletadidas shoesmac cosmeticsmac cosmeticsnike airkate spade outletbeats by drerolex watchespolo ralph laurenpandora charmsoakleypradaair maxlebron shoeswedding dresseschi flat ironjordan retroferragamobalenciagaoakley sunglassespolo lacosteugg australianike air maxguessnorth facetrue religion jeansnike shoestimberlandnorth facejordansralph lauren ukair max 2017dolce and gabbanahollisterair maxroshe runmonclerbirkin bagsoccer shoesuggsnike airbottegakate spade outletrolexhollisterbasketball shoesswarovskiugg bootsfendimichael kors borsehollistergiuseppe zanottimichael korsconverse shoestimberland shoesnorth face outletcartier love bracelettrue religionswarovski ukmichael kors outletmulberryray ban sunglassesmichael kors outletbeats headphoneswedding dressesghdoakley sunglasses cheapnike freechristian louboutinlinks of londontommy hilfigertommy hilfigerhollisterlouboutinray ban sunglassesconversemichael kors outletlongchampnike mercurialray banhollisternike storeugg bootsray ban sunglassesray ban sunglassesoakley sunglasseswedding dressescheap nfl jerseyspandora jewelrymontre hommecelinenike shoesswarovskimonclercheap uggsray ban sunglasseskate spadeugg australialongchamproty burch outlet onlinelongchampcanada gooseugg bootshollisterlouboutinadidas trainersmonclerflip flopskobe 10juicy couture outletfivefingersjordan shoesherve legermontrenike storeugg bootsjordannike roshe runlongchampcoach outlet onlinemichael kors outlet online storetommy hilfigermac makeupugg bootspandora charmstrue religion jeansthe north faceuggcanada gooserolexhuaracheugg outlethoganburberry outlet onlineray ban sunglassesray banmichael kors outletadidas superstarinstyler ionic stylermulberry outletoakleytimberland bootsnike air forcelongchamp bagsugg bootsnike air huarachecheap ugg bootsbottes uggnike air maxnew balancevans shoesnike air maxcoach pursevalentinoair maxrolex watchesasicsmichael korsuggs outletuggs outletair maxnorth facebeats by dremoncler jacketsprada outletreebokmichael korsnike roshe runsoccer jerseyscanada goose jacketsmoncler jacketssac longchampnike free runmichael kors outletmac makeuplebron james shoeschristian louboutinray banoakleykevin durant shoesmizuno wavetrue religion outletmichael korsnike freeconverseralph laurenlebron 11levi's jeansadidas zxmichael kors canadaoakley sunglassespandorabarboursac michael korsair jordanslouboutin pas cherstuart weitzmanomega watcheskobe 9ralph laurenair jordanroty burch outletcanada goose outletferragamonew balance trainerpolo ralph laurentimberlandthomas saboasicsuggs outletburberry outlet storetimberland bootsray banmichael kors handbagscanada goose jacketsfree runjordan shoesnike air maxair max 95michael kors outletcanada goosenikeuggred bottomsjimmy choopandoraconversebcbg maxnike blazermichael kors outletvansflopskaren millen ukoakley vaultcoach factory outletnike blazer pas cherralph lauren outletralph laurensac burberryhogan outletreebokmarc jacobsmonclerpolo ralph laurenoakley sunglassesmizuno running shoesnike outlet2018.1.11xukaimin

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <div> <h2> <h3> <td> <tr>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Protispamové opatření
Fill in the blank