Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Přijímačky - Testy

 

Nabízí 2.LF nějakou formu přípravných kurzů nebo nultý ročník?
Horká novinka: Letos poprvé bude v nabídce 2.LF i e-learningový kurs Bi,F
a Ch za ceny lehce nižší než tržní, sleduj stránky 2.LF!

1. Nabízí 2.LF nějakou formu přípravných kurzů nebo nultý ročník?

Horká novinka: Letos poprvé bude v nabídce 2.LF i e-learningový kurs Biologie, Chemie a Fyzika za ceny lehce nižší než tržní.


2. Můžu mít u přijímaček kalkulačku nebo středoškolské tabulky? Jaké další pomůcky jsou povoleny?

Kalkulačka je povolená na test všeob. studijních předpokladů, a to jednoduchá (popř. s goniometrickými fcemi). Jako kalkulačka (ani jako časomíra) není povolen mobil, notebook, tablet, netbook, pda, iCokoliv. Na testy z F, CH a Bi povolená není, ale vše je zadáno tak, že to lze spočítat z hlavy. Tabulky nejsou povolené, všechny konstanty jsou zadané. Z dalších pomůcek se hodí hodinky/budík. Čas dozorčí hlásí a na blížící se limit včas upozorní. A pak se hodí mít s sebou cokoliv, co pomůže psychice, tzn. talisman, oblíbený parfém či triko, něco na otření potu, žvýkačku, příbuzné, prostě to, co dodá aspoň trochu pocit klidu a míru.

3. Jak moc se na 2. LF vychází z modelových otázek?

„Zhruba něco přes třetinu otázek je téměř identických, polovina má proházené odpovědi/pozměněné některé odpovědi (čísla, včetně zadání), menší část je otázek nových, ale velice podobných těm, co jsou v modelovkách. Určitě se vyplatí si je pořídit a projít.“


Chci do hlavního fóra.

Chci položit otázku k tématu.