Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Body za projekty MotolákuNa tomto místě vám nabízíme k nahlédnutí tabulku s bodovým ohodnocením všech členů Motoláku. V tabulce najdete hned při svém jménu váš aktuální součet bodů a dále je uvedeno, kolik jste získali bodů za konkrétní projekty.
Pokud vám není jasné, jakým způsobem se přidělují body, prostudujte si informace o Organizaci projektů. V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte koordinátora příslušného projektu, vedoucího klubu, pod který projekt náleží, nebo místopředsedu pro projekty.
Využít můžete i anonymní formulář. Při anonymním zaslání otázek, návrhů apřipomínek vám bohužel nemůžeme odpovědět. Proto doporučujeme využít náš kontaktní formulář. Další kontakty naleznete ZDE.
Pokud máte zájem získat další body za aktivitu na projektech, navštivte stránku s nejaktuálnějšími nabídkami a vyberte si to, co vás baví.
Tabulku samozřejmě průběžně aktualizujeme. Musíme vás ale požádat o trpělivost.Vytvoření řádného reportu z projektu trvá standardně týden a vynesení bodů dotabulky podle reportu zabere další čas. Všichni to děláme dobrovolně bez nároku na odměnu a to při náročném studiu. Tabulka zatím neobsahuje body za nedávno ukončené projekty Ples 2.LF a Medical Café Scientifique IV.
 
Tabulka je k dispozici ve formátu html, zobrazí se vám po kliknutí SEM. Stejně si ji můžete uložit ve formátu pdf po kliknutí ZDE.

Na tomto místě vám nabízíme k nahlédnutí tabulku s bodovým ohodnocením všech členů Motoláku. V tabulce najdete hned při svém jménu váš aktuální součet bodů a dále je uvedeno, kolik jste získali bodů za konkrétní projekty. I takhle se snažíme řidit principy transparentnosti. 

Pokud vám není jasné, jakým způsobem se přidělují body, prostudujte si informace o Organizaci projektů. V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte koordinátora příslušného projektu, vedoucího klubu, pod který projekt náleží, nebo místopředsedu pro projekty (projekťáka).

Využít můžete i anonymní formulář. Při anonymním zaslání otázek, návrhů a připomínek vám bohužel nemůžeme odpovědět. Proto doporučujeme využít náš kontaktní formulář. Další kontakty naleznete ZDE.

Pokud máte zájem získat další body za aktivitu na projektech, sledujte náš web. Když pro vás máme zajímavé nabídky, píšeme o nich tady. Taky doporučujeme přidat se do skupiny MOTOLÁK na Facebooku. Pokud máte svůj vlastní nápad na projekt napište e-mail projekťákovi nebo rovnou vyplňte a pošlete Návrh projektu. Projekt můžete s naší pomoci sami zorganizovat, nebo jej jenom navrhnout a zapojit se do jeho uskutečnění menší mírou. 

Tabulku samozřejmě průběžně aktualizujeme. Musíme vás ale požádat o trpělivost.Vytvoření řádného reportu z projektu trvá standardně týden a vynesení bodů do tabulky podle reportu zabere další čas. Všichni to děláme dobrovolně bez nároku na odměnu a to při náročném studiu. Tabulka nemusí obsahovat body za nedávno ukončené projekty. U opakovaných projektů je za první účast plný počet bodů a za každou další jenom polovina (přičemž je zaokrouhlejeme nahoru).


Tabulka je přístupná pouze přihlášeným uživatelům ZDE.