Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Motolák

Třeťák

upgradovaný druhák

Třeťák není jenom o patologii; je to zvláštní, ale máme tu i jiné předměty: nejdůležitějším z nich bude patofyziologie, která je prostě a jednoduše upgradem loňské f

MotolArt 2013/2014 na obzoru

Maluješ? Kreslíš? Fotíš? Chceš něco ze své tvorby předvést uměníchtivým spolužákům? Pak se co nejdříve ozvi na mail fotograf@motolak.org

Maluješ? Kreslíš? Fotíš? Chceš něco ze své tvorby předvést uměníchtivým
spolužákům? Pak se co nejdříve ozvi na mail fotograf@motolak.org.

Fotky z Welcomeparty

Byly zveřejněny fotografie z Welcomeparty 2013. Doufáme, že jste si večírek užili a budeme se těšit zase za rok.

Ve fotogalerii jsou nyní dostupné obrázky z Welcomeparty 2013.

Konec plesové sezony na 2. LF

Poslední část fotografií z 60. Plesu 2. LF byla zveřejněna. Pospěště si ji proto urychleně prohlédnout do fotogalerie zde na webu nejlepšího studentského spolku na naší fakultě:-)

Poslední, již dlouho avizovaná, část fotografií z 60. Plesu 2. LF byla zveřejněna ve fotogalerii. Je ke shlédnutí pod názvem

Ples 2013 slovem fotografa

Podívejte se do fotogalerie na fotky z Plesu 2. LF UK 2013 POZOR UPDATE: Byla přidána nová fotogalerie, tentokrát s fotkami od doc. Zdeňka Kabelky

Dámy a pánové, už je to tady! Práve byla zveřejněna

Piráti ve filmu, v předfilmu i před filmem

Promítali jsem Piráty na vlnách, předfilm s piráty a pozvali jsme předsedu České pirátské strany

Jsou to už tři týdny zpátky, co se konal první filmový večer v tomto semestru, ale já si teprve teď udělal čas na to, abych o tom sepsal krátký příspěvek.

Elektronické materiály podruhé aneb is it good to think different?

Co si představujeme pod pojmem elektronický studijní materiál? Co od něj očekáváme? Co určuje jeho kvality? Můžeme ho vůbec s něčím tak esenciálním jako je tlustá, kvalitní a plnohodnotná učebnice srovnávat?

Co si představujeme pod pojmem elektronický studijní materiál ? Co od něj očekáváme ? Co určuje jeho kvality ? Můžeme ho vůbec s něčím tak esenciálním jako je tlustá, kvalitní a plnohodnotná učebnice srovnávat ? Vždyť obsah těchto knih představuje často nutné minimum i maximum zároveň ! A co o něco stručnější (ale o to aktuálnější) skripta ? Atlasy nejrůznějších typů s bohatými ilustracemi, které jsou zdokonalovány často po celá desetiletí ?

Troufneme si snad nějaký elektronický studijní materiál v jakékoliv podobě s tímto srovnávat z hlediska skutečné hodnoty ?

Elektronické materiály poprvé aneb things are not always what they seem!

Ze strany studenta možná na první pohled jasný případ. Nativní RTG snímek hrudníku se zřejmou a evidentní patologií - diagnóza je lehce stanovená a přesná.

Ze strany studenta možná na první pohled jasný případ. Nativní RTG snímek hrudníku se zřejmou a evidentní patologií - diagnóza je lehce stanovená a přesná.

Elektronické materiály jsou zcela zásadní studijní pomůckou, která by ideálním případě měla být nejen snadno a včas přistupná, ale i odpovídající kvality (dle daných obecných parametrů jako jsou použitelnost a zpracování). Situace je na naší fakultě mnohdy tristní a nedostačující.

Syndikovat obsah