Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Září 2014

Hledáme studenty pro Buddy Program!

Motolák organizuje Buddy Program pro přijíždějící Erasmus studenty a hledá nové zájemce o tuto činnost.

Buddy Program znamená, že se o každého přijíždějícího studenta stará jeden student naší fakulty (tzv. Buddy). 

A co konkrétně by měl Buddy dělat?

Dobronice očima prváka

Mohla by to být tak krásná neděle. Vstala bych v pozdějších dopoledních hodinách a celý den se jen tak poflakovala. Ale to by mě nesměl vzbudit budík tak nekřesťansky brzo. Marně jsem hledala záchvěvy světla za okenní tabulí. Hlava se mi začala hemžit myšlenkami vyvolávající spíš nadávky než radost. Jak jsem se mohla přihlásit někam, kde se uskuteční ta šílenost, ten masový běh v plavkách? Naštvaná a rozespalá jsem se konečně dopravila na Opatov k ostatním spolužákům. Stmelovací tématem se okamžitě staly děsivé testy z plavání (soutěž utopenců a sportovců patří do jiné kapitoly). A pak už se jelo TAM.

Welcome day 2014

organizátor: 
Martin Mikeš
Datum: 
30/09/2014 - 10:30

Pro všechny nastupující prváky, ať už jste se zúčastnili seznamovacího kurzu v Dobronicích nebo ne, tu máme první z akcí, které pořádáme na začátku školního roku právě pro vás.

Burza učebnic

organizátor: 
Martin Mikeš
Datum: 
06/10/2014 - 18:00 - 21:00

"Tak hele, co je červeně podtržený, tak na tom bazíruje profesor. Co je zeleně podtržený, to chce slyšet Sejkora a co je modře podtržený, tak na tom bazírují asistenti."

Welcome party 2014

organizátor: 
Heřman Václav
Datum: 
02/10/2014 - 19:00

Název mluví za vše! Uvítací akce pro nové spolužáky se letos rozjede ve velkém stylu! Již tradičně se bude konat v našem oblíbeném klubu Dr. Voják na Plzeňské.

Gratulujeme k návratu z Dobronic!

Jak jistě uznáte, nebyl váš seznamovací kurz žádnou zahálkou, ale maratonem.