Která lékařská fakulta v ČR má podle Vás nejlepší přijímací zkoušky?

Radovan Hudák
Obrázek uživatele rado
AdminMotolákRedaktor
Joined: 28/02/2009
1.LF UK v Praze
1% (3 hlasy)
2.LF UK v Praze
77% (162 hlasů)
3.LF UK v Praze
17% (35 hlasů)
LF UK v Hradci Králové
2% (5 hlasů)
LF UK v Plzni
1% (2 hlasy)
LF MUNI v Brně
1% (3 hlasy)
LF UPOL v Olomouci
0% (1 hlas)
Celkem hlasů: 211
LF HK

Ahoj, rozmýšlím se mezi LF UK v HK a LF v Brně. Můžete prosím poradit?

Jakub Hájek
AdminŠesťák
Joined: 23/01/2009
Za mě - vyber si místo, kde

Za mě - vyber si místo, kde se ti líbí, kam se ti lépe dojíždí atd. Co se týká studia tak je to asi téměř jedno. HK je menší škola, Brno je ohromná "fabrika", obě školy mají nové kampusy. Zase asi Brno je lepší z hlediska studentského života atd.

"objektivní"

Jasně, když je to na stránkách studentů 2. LF, kdo by taky čekal jiný výsledek... :-)

Jinak myslím, že zkoušky na 1 a 2 LF se dají snadno naučit nazpaměť, na 3. je potřeba víc přemýšlet... Sice je jen jedna správná odpověď, ale zas taková sranda to není, je tam hodně příkladů a tím že nejsou modelovky nestačí pouhé memorování.

Pohovory jsou podle mně dost důležité a je dobře, že je na 2. a 3. LF mají...  Nejde až tolik o znalosti, ale hlavně o to s jakým úmyslem člověk jde studovat medicínu...

Nejtezsi a diky pohovoru

Nejtezsi a diky pohovoru nejosobnejsi 2. LF, nejvic natipovatelny a mnoho prikladu u fyziky 3. LF, nejvic namemorovatelny 1. LF - myslim, ze pro kazdeho je lepsi neco jineho..

3.lf