Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Welcome Day

0
Váš hlas: Žádná
organizátor: 
Lenka Mastíková
Datum: 
Pondělí, 30 September, 2013 - 10:30 - Úterý, 1 October, 2013 - 05:00
Místo: 
Motol - u nástěnek

Na loukách, v lesích i uprostřed měst už je to cítit -  Winter is coming.. A co to znamená pro studenta medicíny? No pouze to, že by měl oprášit své vědomosti a připravit se na další školní rok! Ovšem není všem dnům konec, ještě stále neproběhl Welcome Day!

A o co že se jedná: Welcome day je akce určená nastupujícím studentům, ale pokud má někdo pocit, že stále neví, jak se dostat ze 3. patra uzlu B na 4. patro uzlu D, potom je to akce i pro Vás! Starší studenti provází skupinky nastupujících po koridorech nemocnice (speciální cena pro ty, kteří prvákům ukážou protiatomový kryt!), kuloárech Žížaly, studovnách anatomáku a podstolních prostorech dr. Vojáka!

Bojíte se, že nebudete vědět, kam v úterý jít? Nebyli jste v Dobronicích (ano, opravdu osudová chyba..:p) a chcete se zeptat na některou z následujících otázek: jak a z čeho studovat, kam se chodit odreagovat, kde sportovat, kde jíst a kde nejlépe posilovat biceps brachii dexter při zvedání půllitrů? Potom neváhejte a přijďte! Sraz bude v pondělí 30.9. v 10:30 v prostoru u nástěnek v Motole.

Pokud byste náhodou zapomněli, můžete si datum a čas připomenout z našeho krásného plakátu a taktéž na události na facebooku! (pondělí 30.9. v 10:30 u nástěnek;))

Pro starší ročníky: pokud se někdo chcete stát průvodcem a poznat nastupující (a že je to opravdu skvělá parta!), ozvěte se na mail: studium@motolak.org a nezapomeňte připsat své jméno, emailovou adresu a telefonní číslo!

It is truly a nice event for

It is truly a nice event for the students. Surely, they have a great time then. - Mark Zokle