Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Welcome Day

5
Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 vote)
organizátor: 
Lenka Mastíková
Datum: 
Čtvrtek, 27 September, 2012 - 11:30
Místo: 
sraz u nástěnek v Motole

Přátelé motolského údolí, už je to tady zas! Spolu se začátkem nového roku jsou tu i noví prváci. Sázky pomalu stoupají, kostky se kutálí a prváci potřebují zjistit, kam že to budou chodit do školy. Podobně jako v minulých letech i letos jsme připravili pro nově nastupující studenty Welcome day. Sraz a začátek jízdy je ve čtvrtek 27.9. v 11:30 u nástěnek v Motole.

A o čem že to bude? Pod zkušeným dohledem starších spolužáků (hlavně druháků a třeťáků) budete po menších skupinách prováděni po různých důležitých místech. Poznáte nemocnici a děkanát, provedeme Vás labyrintem areálu a jeho úskalími (ano, nemocnice je opravdu ve svahu a z učebny první pomoci vede jediná cesta do menzy na Kajetánce – a to do kopce), dále Vám představíme novou budovu teoretických ústavů na Plzeňské (spolu s fakultním pubem – Klubem Dr. Vojáka) a nezapomeneme Vás vzít i na místa, kde Štěpán Šafránek v Básnících studoval anču.

Také se Vám naskýtá příležitost poslechnout si spousty zajímavostí o studiu (historek z pitevny..) a hlavně budete mít možnost se na cokoliv zeptat – průvodci rádi zodpoví všechny možné i nemožné dotazy.

Takže ve čtvrtek 27.9. o půl dvanácté jste očekáváni v Motole u nástěnek. Snad si všichni bezpečně stihnete uložit učebnice na koleji a vrátit se za námi na pořádnou jízdu Prahou.

A pro Vás fakultou protřelé studenty vyšších ročníků mám jeden tip - nemáte-li nic na čtvrteční den, zajděte na sklenku do Vojáka a můžete poznat nové spolužáky.

Pokud byste měl někdo zájem provázet, ozvěte se mi mailem na studium@motolak.org a nezapomeňte uvést své jméno, email a telefon.

It must have been a great

It must have been a great time to all the students who participated in the activity. - Marla Ahlgrimm