Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Vánoční bazárek

Posted in
4
Váš hlas: Žádná Průměr: 4 (4 votes)
organizátor: 
Hana Šedivá
organizátor: 
Zdenka Homolková
Datum: 
Pondělí, 20 December, 2010 - 08:00 - 22:00
Místo: 
prostor před velkou posluchárnou

Asi by se hodilo začít otázkou: Máte doma něco, co už nepotřebujete? Ale bylo by zbytečné se ptát, každý něco takového má. Věci, které už neupotřebíme, ale je nám líto je jen tak vyhodit.

Máme pro vás řešení.

Rozhodli jsme se udělat drobnou dobročinnou akci, jejímž výtěžkem bychom rádi podpořili pacienty motolské LDN. Princip je jednoduchý: Vybereme od dobrovolníků předměty, které ještě nejsou na vyhození, ale které se nám doma už jednoduše nehodí. Může jít o cokoli od doplňků a knížek přes oblečení, starší hračky a stolní hry až po šperky, šminky, drahé kovy a disko flitry. Jedinou naší podmínkou je, abyste nám tyto předměty byli ochotní věnovat zdarma.

V další fázi pro vás připravíme drobný bazar na půdě školy. Budete mít možnost, jít se podívat, jestli se mezi věcmi, které už někdo jiný možná nepotřebuje, nenajde něco, co by vám osobně udělalo radost, nebo co jste už dlouho hledali a nemohli sehnat. Prodávat se bude za symbolické ceny a celý výtěžek později předáme motolské LDN.

Ale to není všechno, abyste neřekli, že z vás chceme jenom tahat peníze, rozhodli jsme se celou akci povýšit na příjemné společenské setkání. Po ukončení bazárku se sejdeme ve studentském koutku, za doprovodu živé hudby si zahrajeme nějakou lehce nablblou hru a taky vylosujeme výherce speciální Motolské tomboly. Každý nákupčík totiž dostane lístek do tomboly, jejíž velké slosování proběhne právě večer ve studentském koutku. A věřte, že se je na co těšit!

Zbožíčko vybíráme:

Pondělí, 6.12, 13.30 – 16.00

Čtvrtek, 9.12, 14.00 – 16.00

Pondělí, 13.12, 14.00 - 16.00

Úterý, 14.12, 14.00 – 16.00

Pátek, 17.12, 14.00 – 16.00

vždy ve studentském koutku!

Na bazárek, posezení a tombolu se můžete těšit už 20. 12. 2010.

Christmas activities are

Christmas activities are something that everyone is exciting to look forward to arrive. - Bath Planet