Rychločtení, rychlostudium a další super zajímavosti

Váš hlas: Žádná
organizátor:
Radovan Hudák
Datum:
Čtvrtek, 5 May, 2011 - 17:00
Místo:
Velká posluchárna v Motole

Co je pro studenta vysoké školy největší utrpení? Jednoznačně zkouškové období!
Proč jsou ale zkoušky takovým strašákem? Vždyť se učíme od rána do večera a ještě trochu v noci.

Tak proč se bát nějakých zkoušek?
Naprostá většina se zkoušek bojí proto, protože má pocit, že nic neví a ničemu nerozumí.
 Klasický problém typického vysokoškoláka, středoškoláka, ale i žáka ze základní školy.

Niky nás nikdo neučil, jak se správně učit, nebo jak racionálně číst. Nikdy!

Teď máte jedinečnou šanci se to naučit a to přímo od českého zakladatele Techniky duševní práce a prvního oficiálního lektora a soukromého školitele v této zemi – od Davida Grubera.

Dalo by se tady rozpisovat na sto řádků kolik toho David Gruber již dokázal, ale proč?!
Když někdo nevěří jeho metodám, ať si je ověří na jeho stránce www.gruber.cz, kdo věří ať přijde na jeho přednášku do velké posluchárny 5.5.2011 od 17:00.

Facebook event

Tato přednáška je zcela zdarma, což v takovém byznysu není běžná záležitost, takže neváhej a přijď!

Every examination day is a

Every examination day is a big challenge to every student. The objective to pass the test is a challenge. - Dennis Wong YOR Health