První MediCafé v novém roce

Úterý, 30 October, 2012 - 19:00
Místo:
Klub K4 (Celetná 20)

Pozor, pozor! Prvé MediCafé v tomto roku! Tentokrát sa všetky pražské lekárske fakulty spoja, aby vám priniesli ešte lepší zážitok. Keďže je to pre 3.LF premiéra, dostali tú česť zorganizovať prvý večer. Hosťom nebude nikto iný ako děkan 3.LF UK, prof. Anděl. Citujme z ich pozvánky:

"Na poslední říjnové úterý jsme si do klubu K4 pozvali našeho pana děkana, prof. MUDr. Michala Anděla, CSc., internistu se zaměřením na metabolismus, diabetes a klinickou výživu. Pan profesor dělá v oboru, který má v dnešní době, dá se říci žně. Přednášek o diabetu a výživě každý z nás už jistě slyšel mnoho. Ať už ve školních lavicích nebo někde jinde. Proto se pan profesor rozhodl představit nám toto téma v úplně jiném, nevšedním světle."

Zapíšte si do diárov: úterý 30.10.19:00, klub K4 (Celetná 20) - MediCafé (Jak platíme za pokrok moderními nemoci)

Svoju účasť môžete ako vždy potvrdiť na Facebooku

Celú pozvánku v plnom znení nájdete na nových stránkach venovaných celému projektu MediCafé v ČR.

děkujeme

Tak jsme se s kolegama z ortopedie schodli, že to bylo jako vždy fantasticky připravené...