Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Prvácké Dobronice 2012

5
Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 vote)
organizátor: 
Radovan Hudák
Datum: 
Středa, 12 September, 2012 - 00:00 - Úterý, 18 September, 2012 - 00:00
Místo: 
Raj na zemi

Prázdniny ještě skoro ani nezačaly a už se pomalu schyluje k jedné z nejlepších událostí roku – chystají se Prvácké Dobronice 2012!
Budoucí prváci, zpozorněte! Už zanedlouho budete mít tu čest zažít skvělých pár dní plných medicíny, zábavy a sportu. Seznámíte se se spoustou nových lidí, zažijete chvíle nabité adrenalinem a zjistíte, proč je naše fakulta ta nejlepší.

My, všichni organizátoři, už se nemůžeme dočkat. A co vy?
Organizační tým Motoláku pro Dobronice 2012 Radovan Hudák, DanKa Humlová,Pavol Onderčin, Adam Jaroš, Veronika Zimanová, Libor Svoboda, Lenka Mastíková, Tereza Cihlářová, Eva Fürstová

odjezd 2. turnus

Znamená to, že druhý turnus odjede v 9 autobusem z Opatova hromadně na Hostivař plavat? Díky!

Zapojte hlavu prosím..:)

Všeobecně, než se ještě někdo zeptá..: :)

Nejsem si jistá, jak jste to měli letos u zápisu, ale pokud se pamatuji, tak se na přihlášce do Dobronic uváděl způsob dopravy. Pokud jste uvedli, že jedete autobusem (jak z Phy, tak do Phy) a nechcete jím jet, bylo by dobré dát to někomu vědět (očividně..), ať na Vás u toho autobusu nečekají -> v tomto případě zkuste kontaktovat studijní oddělení a paní, kt. má na starosti 1. ročník (najdete na stránkách fakulty).

Pokud jste uvedli, že jedete vlastní dopravou, u busu Vás nikdo čekat nebude..:) (chybí-li Vám nějaká důležitá informace, zase bych zkusila to studijní..)

A s těmi testy. Jak jsem psala asi před 6 hodinami, je možné se s tělocvikáři domluvit a zaplavat si to potom v průběhu roku (nejlépe hned na začátku..) Ale musíte se s nimi domluvit!! Nejspíš Váš rozhovor bude probíhat asi takto: 

Vy: "Dobrý den, potřebuju .... . Byla by možnost zaplavat si ty testy někdy potom?"

Tělocvikář/ka: "Aaale určitě, přijďte někdy na hodinu plavání, řekněte mi, že si chcete zaplavat ten test a já si dojdu pro stopky a hotovo.."

Nebo aspoň takhle bych to očekávala.. (potom mi můžete říct, jestlli to bylo takto nebo jestli Vás hodili do Lužnice za řevu "plaveeeeeeeeeeeeej!!!" :))

Pokud byste se chtěl ještě někdo na něco zeptat a nevěděli jste, kam napsat, tady je můj mail: yennicka@gmail.com (neříkám, že Vám dokážu odpovědět, ale aspoň se o to pokusím..:)) Nezapomeňte ešus! Těším se v Dobronicích!

Dobronice o berlích?

Dobrýž den, mam otázečku.  Tuhle středu bych měla jet do Dobronic.
Bohužel, ale musím být o berlích kvuli natrženemu vazu v kotníku. Tak se
chci zeptat na váš názor, na kolik má smysl jet do Dobronic s
berlemi?děkuj

No seznámíš se tam se

No seznámíš se tam se spolužákama, bude se dělat první pomoc, kterou zvládneš i o berlích, i párty se dá s berlema trochu zvládnout...myslím, že to i smysl má :) de o to, jestli ti nebude vadit když vynecháš sport, extreme rush...

vlastní odjezd + plavecké testy

Dobrý den, bylo by možné odjet z dobronic vlastním způsobem, nikoliv společným autobusem do Prahy a vykonat plavecké testy jindy?Děkuji

Plavecké testy

Pěkný den,

zajímalo by mne, co je náplní plaveckých testů a zda se dají domluvit na jindy i v případě studentů, kteří nemají zdravotní potíže, ale třeba jako já - cestují domů trochu dál (Znojmo) a doba ukončení testů (15:30) spolu s odlehlostí Hostivaře a neznalostí spojů, znamená, že se 15.9. (jsem první turnus) zřejmě již domů nedostanou. :o) Díky za odpověď.

Plavecké testy

Ahoj, plavecké testy si po domluvě s tělocvikáři můžeš odplavat jindy.. (někdy na začátku roku přijdeš na plavání a tam si to zaplaveš..) Jinak test obnáší uplavání 100m na čas (jedním stylem:)). Mám dojem, že pokud to někdo nezaplave nějak hooodně špatně (řekněme dalece přes 3 minuty), tak je úplně jedno, jaký máš čas..:) A Druhá možnost je, že se do bazénu nacpeš jako první -> takže ti to celé zabere cca 20 minut třeba a pak poběžíš pěkně na autobus -> na metro -> na vlak.. Každopádně vše je o domluvě (ústav tělesné výchovy opravdu nemá potěšení ze studentů nocujících na hlaváku..:))

Lenka Mastíková

Díky za odpověď a rychlou reakci.

Plavecké testy

Ahoj. Já mám zajištěnou vlastní dopravu (bydlím v Jižních Čechách, tak mi přijde zbytečné jet do Prahy a pak do Dobronic). Mám volat na studijní a jet zpět autobusem do Prahy kvůli plaveckým zkouškám nebo to nemám řešit a domluvím se s učiteli v Dobronicích? Děkuji

rozdělení do kruhů

Ahoj :)

Už se ví, jak budeme rozřazeni do kruhů, resp. na který termín kdo pojede? 

Už bych to potřeboval vědět. Díky moc

tady by mělo být to rozdělení

tady by mělo být to rozdělení do kruhů:

http://www.lf2.cuni.cz/Aktuality/nove/n2482.htm

a taky to budeš mít napsané na SISu v osobních údajích (jako studijní skupinu) :)

Ahoj :) Když si na zápise

Ahoj :)

Když si na zápise dával přihlášku do Dobronic, tak už na konkrétní termín. Byly dva druhy přihlášek zvlášť na 1. a 2. turnus, takže podle toho bys to už měl vědět.

Jinak rozdělení do kruhů už se na stránkách na chvíli objevilo, teď zas někam zmizelo, ale myslím že do konce srpna by to tam být mohlo,...

Dodatečné přihlášení

Chlěla bych se zeptat, zda je možné se ještě dodatečně do Dobronic přihlásit. Na zápisu jsem s sebou bohužel neměla potřebný obnos peněz, tím pádem jsem se přihlásit ihned nemohla a paní říkala, že jindy už to nepujde a jinak zaplatit to taky nejde(třeba převodem z účtu). Je tedy ještě nějaká možnost? díky předem 

dodatočné prihlásenie

Ahoj :) ja som mala mať v tom termíne koncert Coldplay, vstupenky som úspešne predala, pred dvoma dňami mailovala na študijné a dodatočne ma dopísali do zoznamu s tým, že zaplatiť mám 1.10.2012 na študijnom oddelení, takže určite sa to dá ! Držím palce ;) Lulu

Neviem na ktorom zápise si

Neviem na ktorom zápise si bola, no je škoda, že si sa ma (alebo Danky) na to nespýtala rovno tam. Teraz je už síce dosť neskoro, no môžeš skúsiť zavolať na študijné oddelenie priamo vedúcej paní Havlovej a povedať jej, že ja som Ti sľúbil, že sa to dá zaplatiť aj neskôr. Neviem, či to na ňu zaberie, ale môžme to skúsiť. Síce bude na mňa nahnevaná, že sľubujem čo nemám, ale to už si už si ja u nej nejak vyžehlím. Takže zavolaj na  224435830, hovor len s pani Havlovou a povedz jej, že to máš odo mňa sľúbené a s dobronicami už počítaš.

Verím, že sa uvidíme v Dobroniciach

S pozdravom

Rado Hudák