Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Burza učebnic

0
Váš hlas: Žádná
organizátor: 
Lenka Mastíková
Datum: 
Pondělí, 7 October, 2013 (All day)
Místo: 
Vestibul a TV místnost Kajetánky 1

Knihy, knihy, knihyyy, čerstvéééé knihyyy..

Takto asi bude volat nejeden student, až se bude snažit prodat největší knižní salát ("aspoň nemusíš domů vozit celou tu obrovskou bichli..") za nejlepší cenu! Přesně k tomuto účelu je každoroční „kamenná“ Burza učebnic pořádaná na Kajetánce 1.

Popisovat Vám princip snad ani nemusím, každý snad už někdy kupoval nějakou tu učebnici z druhé ruky, každopádně i kdyby ne - vše je jednou poprvé.. Jediné specifikum jsou začátky prodeje pro jednotlivé ročníky. Abychom se tam všichni neušlapali, zkuste prosím přijít na čas, kdy se začíná prodávat pro ten Váš ročník.

Ráda bych připomněla, že pokud neseženete vše na jednom místě a v jeden den (tedy v pondělí 7.10 na Kajce), zkuste využít Burzu učebnic fungující na Motoláckých stránkách. http://motolak.lf2.cuni.cz/burza Tato online burza jede celý rok a jednoduše si můžete podat inzerát nebo na něj odpovědět..:)

Teď už jenom přeji pevné nervy, pevné vazby a hodně štěstí při koupi i prodeji!

Pozn.: Memorix bude! Pokud přemýšlíte, zda má smysl kupovat Memorix anatomie na Burze, nastražte uši. Jedinečná šance koupit Memorix přímo z rukou autora se naskytne všem, co zavítají na naši Burzu učebnic! Jako bonus je možno získat podpis speciálním perem Parker (všímejte si iniciál autora a nápisu Memorix anatomie na jeho boku), jehož inkoustem má knihu podepsán i Jeho Magnificence pan rektor a Spectabilis děkan!

Books are the most important

Books are the most important part in the lives of the students. This project is really beneficial to them. - Bath Planet