Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

Burza učebnic

0
Váš hlas: Žádná
organizátor: 
Lenka Mastíková
Datum: 
Pondělí, 8 October, 2012 - 18:00
Místo: 
Společenská místnost na Kajetánce (K1)

Holaj holaj, učebnice volaj!

Máte doma nějaké staré knihy, o kterých víte, že by se Vám na ně už jenom prášilo? Tak proč je nechávat ležet na poličce? Každý, kdo by rád získal učebnice pro nový školní rok a zároveň prodal ty z toho minulého, zpozorněte.

Burza učebnic se bude konat v pondělí 8.10. ve společenské místnosti na Kajetánce (K1). Letos ovšem bude nejedno vylepšení. Abychom předešli větší úrovni chaosu (chaos se ovšem z burzy nejspíš úplně vymýtit nedá..), bude pro Vás začátek burzy závislý na ročníku, který budete studovat a jelikož mají starší ročníky přednost, začneme od nich.

Začátky burzy dle ročníků:

6. a 5. ročník – 18:00

4. ročník – 18:15

3. ročník – 18:30

2. ročník – 18:45

1. ročník – 19:00

Systém, dle kterého by letos měla burza fungovat: Každý jednotlivý účastník burzy (až na šesťáky) nejdříve nakoupí knihy na nový rok a poté bude prodávat ty staré mladším ročníkům. Dle teoretického modelu (jeho vypracování stálo autora mnoho potu a slz) by tento systém měl fungovat, ale je potřeba, aby všichni co nejlépe dodržovali začátek burzy pro jednotlivé ročníky. Prosím opravdu přijďte až v čase, kdy pro Váš ročník začíná burza.

Závěrem už jenom klasická rada: levně nakupovat, draze prodávat a pozdě platit faktury!

Wow! That was really an

Wow! That was really an exciting event. It's an opportunity for everyone to share their book collections to other people. - Mark Zokle