Skip to main content reforma skolstvi dobes protesty VS

World diabetes day 2009

0
Váš hlas: Žádná
organizátor: 
Radovan Hudák
Datum: 
Sobota, 14 November, 2009 - 14:00 - 19:00
Místo: 
Žižkovská věž, Praha 3

Máš zájem měřit glykémii a krevní tlak kolemjdoucím? Tak potom pojď s námi pod Žižkovskou věž na World Diabetes Day 14.11.2009! Akce probíhá od 14:00 do 19:00.
Z naší fakulty měří současně pouze dva lidi. Pokud by byl větší zájem o tuto pozici potom je tady možnost se během času prostřídat. Avšak maximálně jen deset „měřičů“- každý právě jednu hodinu.
Bližší info a možnost přihlásit se potom na mailu: veronikazimanova@post.sk.

Celý svět je plný civilizačních chorob. Jednou z nejhorších nemocí naší společnosti je bez pochyby cukrovka. Genetická predispozice, nebo obezita spojená s nedostatkem pohybu může být příčinou vzniku diabetu, který může být se svými komplikacemi život ohrožujícím stavem. Proto se lidi na celém světě rozhodli s touto zákeřnou chorobou bojovat.

V sobotu 14. listopadu 2009, v den na který připadá Světový den diabetu, se bude opět pořádat po celém světě Pochod proti diabetu. Cílem pochodu je upozornit širokou veřejnost na problém diabetu a na možnosti, jak předcházet riziku vzniku tohoto onemocnění.
V roce 2008 se Světového pochodu zúčastnil rekordní počet 282 375 lidí z 58 zemí. V ČR pochodovalo téměř 5 000 lidí na 87 místech.
Připojte se OPĚT letos i vy !

Akci organizuje společnost KAPCZ před Žižkovskou věží. My pod záštitou IFMSA a v spolupráci se studenty 3.lf budeme měřit krevní tlak a cukr, podávat informace o průběhu onemocnění jako i o možnostech její prevence a nakonec se zapojíme do půlhodinového pochodu pod Žižkovskou věži.

CELÁ AKCE ZAČÍNA 14.11.2009 V 14:00 PŘED ŽIŽKOVSKOU VĚŽÍ.

NESMÍME BÝT LEHOSTEJNÍ!

MODRÉ OBLEČENÍ!

víc info: http://www.dendiabetu.cz/

videa: http://www.dendiabetu.cz/kampan_cs.html

It will bring more awareness

It will bring more awareness to the people about this kind of health problem. - Mark Zokle